top of page

Vacature Medewerker Sales en zakelijke markt bij De LandgoederijOVER DE LANDGOEDERIJ

De Landgoederij is een van onze mooie locaties en is gevestigd in een prachtig gerenoveerde boerderij, gelegen op een rustieke, groene locatie aan rivier de Kromme Rijn. De Landgoederij is een unieke feest- en evenementenlocatie en met recht een van de mooiste locaties van Utrecht. De Landgoederij is onderdeel van BHG.


DIT BEN JIJ

 • Je bent een enthousiaste en representatieve sales collega met minimaal 2 jaar sales ervaring, waarbij affiniteit met en ervaring in horeca- en/of evenementenbranche belangrijk is;

 • Je beschikt over goed commercieel inzicht en een groot gevoel voor gastvrijheid en je hebt een representatief voorkomen;

 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal en kan foutloos spellen;

 • Je bent flexibel in werkuren, waardoor je ook op afspraak in de avonden en/of in het weekend beschikbaar bent.


DIT VRAGEN WIJ VAN JOU

Dat je Bevlogen, Hartelijk en Gastvrij bent, met andere woorden jij hebt een BHG hart! Jij hebt oog voor detail en je kunt je goed inleven in de wens van de gasten. Je hebt een positieve werkhouding en straalt dit ook uit aan je collega’s; je bent een aanpakker!

 • Je richt je samen met de Sales Coördinator en de rest van het team op alle sales- en commerciële activiteiten die plaatsvinden in en om De Landgoederij en Kasteel Cammingha, waarbij dienstverlenging en gastbeleving boven alles gaat. Jij richt je vooral op de zakelijke markt.

 • Gastvrijheid is jou op het lijf geschreven;

 • Verkopen van de locaties De Landgoederij en Kasteel Cammingha;

 • Behalen van de gestelde omzetdoelen;

 • Het adviseren van de opdrachtgever en inzichtelijk maken van de doelstelling en randvoorwaarden van de opdracht;

 • Relatiebeheer en acquisitie;

 • Coördineren van opties en reserveringen bij leveranciers (o.a. techniek, inrichting, styling etc.);

 • Iedere teamlid van de sales heeft haar eigen verantwoordelijkheden en kwaliteiten, maar het is belangrijk om daarin 1 lijn aan te houden. Daarom is het belangrijk dat jij hen daarin kan ondersteunen, coördineren en waar nodig aanstuurt.

 • Werkervaring in een soortgelijke functie;

 • Woonachtig in de regio (stad) Utrecht.


DIT BIEDEN WIJ JOU

Wij bieden jou een leuke, afwisselende baan in een dynamische werkomgeving, binnen een gezellig team waar je inzet en je mening worden gewaardeerd. De Landgoederij is onderdeel van BHG, een groeiende horeca-organisatie met 18 locaties in Midden-Nederland die persoonlijke ontwikkeling hoog in het vaandel heeft staan. En verder:

 • Een goede inwerkperiode door een vaste collega

 • 25 vakantiedagen (op basis van fulltime)

 • Mogelijkheden tot het volgen van verschillende workshops en trainingen tijdens o.a. de Talentday

 • 20% personeelskorting bij alle locaties van BHG

 • Een marktconform salaris aansluitend bij jouw ervaring en leeftijd

 • Leuke personeelsuitjes!


LIJKT HET JE WAT?

Heb je interesse in deze functie, mail dan jouw motivatie en CV met foto t.a.v. Patrick van den Brink of solliciteer via de knop op deze pagina. We kijken uit naar je sollicitatie! Voor meer informatie over deze functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met onze afdeling PZ via telefoonnummer 030 – 744 00 59.


Heb je nog vragen over de vacature? Dan kun je contact opnemen met onze afdeling personeelszaken via 030 744 00 59 of mail je vraag naar pz@bhg.nl.

116 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page