top of page

Vacature: Senior projectmanager (inter)nationale events & groepsreizen bij goMICE
Word jij dolenthousiast om onvergetelijke groepsreizen en krachtige events te realiseren voor een diversiteit aan branches en organisaties? En krijg jij ook energie van de dynamiek van een organisatiebureau waar geen enkele dag hetzelfde is?

Ben je daarnaast reislustig, nieuwsgierig, positief ingesteld, creatief en een communicatief vaardige teamplayer? Dan zou jij zomaar de nieuwe collega kunnen zijn die het goMICE team komt versterken! goMice is op zoek naar een Senior projectmanager (inter)nationale events & groepsreizen (Full-time)

Wie is goMICE?

goMICE is een zakelijk groepsreizen- en evenementenbureau opererend onder de vleugels van Global Travel Managementbureau, Uniglobe Alliance Travel. Met ons team van enthousiaste professionals realiseren we meetings, incentives, concepts en events. Zowel online als offline en in binnen- en buitenland. goMICE is gevestigd in Rotterdam op de 38e verdieping van de Maastoren, aan de voet van de Erasmusbrug.


De mens achter goMICE

Onze opdrachtgevers kiezen goMICE omdat zij weten dat de aanvragen met veel passie en enthousiasme door het goMICE team opgepakt worden en de teamleden dagelijks het onderscheid willen en kunnen maken. De goMICE Projectmanagers zetten net een stapje meer en denken mee met de opdrachtgever om nog meer uit hun LIVE moment te halen.


Wie ben jij?

Heb jij ervaring opgedaan als Projectmanager binnen meetings, events of groepsreizen? Doorzie je snel de wensen en behoeftes van klanten en wil je deelnemers van jouw LIVE moment een unieke en onvergetelijke belevenis bezorgen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Je onderhoudt contact met de opdrachtgever, bent creatief in het invullen van programma’s én je weet hoe je kunt onderhandelen met onze leveranciers. Je gaat werken in een toegewijd team en herkent jezelf in onderstaande profiel:

 • Proactief: Je pakt werkzaamheden snel op en je durft uit te proberen. Je bent niet bang om fouten maken; daar leer je tenslotte van.

 • Multitasker: Je bent met meerdere opdrachten tegelijk bezig en werkt samen met het team. Je houdt altijd het overzicht en kunt snel bijsturen als dit nodig is.

 • Creatief: Je gaat niet voor de “usual suspects” maar wordt er juist enthousiast van om buiten de kaders denken, op onderzoek uit te gaan en je opdrachtgevers en je collega’s te verrassen.

 • Sociaal: Je kunt met verschillende mensen omgaan; je vindt het leuk om nieuwe contacten te leggen en je weet hoe je zowel zakelijk als laagdrempelig een gesprek voert.

 • Ambitieus: Je wilt je ambities verwezenlijken; het geeft je voldoening als je net iets meer bereikt dan eigenlijk van je verwacht wordt.

 • Toegewijd en flexibel: We zijn een ambitieuze en groeiende agency en er is altijd wel wat te doen. In principe werk je van 09.00 – 17.30 uur maar je bent bereid langer door te werken indien nodig omdat je op inspectie moet of aanwezig moet zijn bij een event. Vele reizen en events vinden plaats in het weekend, daarom ben je ook regelmatig buiten kantooruren werkzaam. Natuurlijk gunnen we je ook voldoende vrije tijd en leuke extra’s, net zoals jij dat je teamleden gunt.

Wat heb jij in huis?

Om te beginnen een positieve mindset en stevige werklust. Met je enthousiasme krijg je collega’s en opdrachtgevers mee. Je werkt altijd servicegericht en communiceert helder. Je bent creatief in het bedenken van programma’s voor verschillende LIVE momenten. En gaat het onverhoopt toch ergens mis? Dan ga jij samen met je collega’s aan de slag om het op te lossen.


Maar dat is nog niet alles, jij hebt ook:

 • Minimaal 5 jaar ervaring als Projectmanager binnen meetings, events of groepsreizen;

 • Amadeus of Galileo kennis is een pre;

 • HBO werk- en denkniveau;

 • Zeer goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal;

 • Werkervaring met Microsoft Excel, Word en PowerPoint.

Dit bieden wij jou:

 • Salarisindicatie € 3500 – € 4000,-

 • 31,5 vrije dagen per jaar o.b.v. fulltime (25 vakantiedagen + 6,5 ADV dagen);

 • Zeer goede arbeidsvoorwaarden;

 • Een prettige en informele werksfeer;

 • Persoonlijke ontwikkeling;

 • Een werkplek met een fantastisch uitzicht over Rotterdam;

 • Aantrekkelijke agency tarieven voor privéreizen;

 • Educational (travel)budget;

 • Gezellige uitjes en reizen met collega’s;

 • Thuiswerkmogelijkheden;

 • Opleiding & training (opleidingsbudget);

 • Waardering;

 • Doorgroeimogelijkheden.


Ga jij ervoor?

Is deze job als Senior projectmanager (inter)nationale events & groepsreizen precies de goede, volgende stap voor jouw carrière? Mail dan je reactie en CV naar Diewertje@goMICE.nl en Karen@goMICE.nlHoe verder na je sollicitatie?

 • Je ontvangt binnen twee werkdagen een reactie.

 • Je maakt, wanneer je geselecteerd bent voor een gesprek, kennis met het managementteam van goMICE.

 • Je ervaart onze manier van werken en maakt kennis met jouw toekomstige collega’s.

 • Je ontvangt een voorstel om ons team te versterken, indien er van beide kanten een klik is.

Onze Business Travel collega’s zoeken ook versterking binnen hun teams. Nieuwsgierig? Vacatures voor Uniglobe Alliance Travel vind je hier.
54 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page